HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Ramazan Ayında Deniz Feneri Mazlumların Umudu Oldu

Ramazan Ayında Deniz Feneri Mazlumların Umudu Oldu

10-05-2021

Ramazan'da da ulaştırdığımız yardımlarla dünyada ve Türkiye'de on binlerce ihtiyaç sahibi aileyi mazlum ve mağdur Müslümanları, sunduğu birbirinden farklı Ramazan projeleri ile de hayırseverleri mutlu ettik.

Ramazan Ayında Deniz Feneri Mazlumların Umudu Oldu

Deniz Feneri Derneği kurulduğu günden bu yana olduğu gibi bu Ramazan'da da ulaştırdığı yardımlarla dünyada ve Türkiye'de on binlerce ihtiyaç sahibi aileyi mazlum ve mağdur Müslümanları, sunduğu birbirinden farklı Ramazan projeleri ile de hayırseverleri mutlu etti.

 

Ülkemizde ve 25 Ülkede Ramazan yardımları yapan Deniz Feneri yetimlerin ve ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü. Türkiye’de Ramazan ayı boyunca gıda yardımı, giyim yardımı, nakdi yardım ve temizlik yardımı ile ailelerin yüzlerinde tebessüm oldu. Dünya da ise 25 ülkede Ramazan yardımı gerçekleştiren Deniz Feneri Derneği ramazan kumanyası, nakdi yardım, iftar sofrası, bayramlık ve bayram harçlığı yardımları ile mazlumların umudu oldu.

 

Deniz Feneri Derneği, Ramazan ayında Ülkemizde 97.790 ihtiyaç sahibine yardım ulaştırırken, yurt dışında ise 25 ülkede 316.691 mazlumun umudu olarak toplamda 414.481 kişiye yardım ulaştırdı.

 

Ramazan Ayında Yardım Yapılan 25 Ülke

Afganistan, Bangladeş, Benin, Burundi, Etiyopya, Endonezya, Fildişi Sahili, Filistin, Gana, Kamboçya, Kamerun, Kazakistan, Kenya, Lübnan, Moritanya, Pakistan, Somali, Sudan, Suriye, Tanzanya, Tayland, Togo, Uganda Yemen ve Zimbabwe.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.