Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik

31-05-2018

Harameynve Ehl-i Şam kamplarında Ramazan sevincini kardeşlerimizle beraber yaşadık. 

Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ramazan paylaşmak demek, acıyı da mutluluğu da… 8 yıldır devam eden savaşın pençesinde mağdur olan Suriyeli kardeşlerimiz için kurduğumuz Harameyn ve Ehl-i Şam kamplarında Ramazan sevincini kardeşlerimizle beraber yaşadık.

 

Deniz Feneri Derneği tarafından tüm nakdi ve ayni ihtiyaçları karşılanan kamplarda 10 bine yakın insan yaşamakta. Derneğimiz Genel Başkanı Av. Mehmet CENGİZ ve Pakistan’dan konuğumuz Senatör Muhammed Talha Mahmud Bey’in katılımı ile Ramazan ayı vesilesiyle aileler için kumanya dağıtımı gerçekleştirdik. Başkanımızdan kamplarla ilgili bilgi alan Senatör Mahmud, Pakistan-Türkiye dostluğuna vurgu yaparak bu dostluğa Suriyeli mültecilerin de dahil olduğunu söyledi. Çocuklara bayram harçlığı da dağıtan Senatör Muhammed Talha Mahmud, bu kamplarda kalan Müslüman kardeşlerimiz için de elinden geleni yapma sözü verdi.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.