Haberler

Şanlıurfa Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

01-03-2024

Deniz Feneri Derneği olarak Geçici Giyim Mağazalarımıza yenisini eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Şanlıurfa’da açılan Geçici Giyim Mağazası sayesinde bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi binlerce kardeşimiz eksiklerini kendi zevkine göre tamamlayabilecek.

Mağaza açılışına AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı. Açılış töreninin ardından dernek temsilcilerimiz Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret ederek faaliyetlerimizden bahsettiler.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız Beyefendi açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Derneğimiz 26 yıllık bir geçmişe sahip. Ülkemizin dört bir yanında açtığımız Geçici Giyim Mağazaları sayesinde binlerce insana ulaştık. Şanlıurfa Geçici Giyim Mağazamız sayesinde 3 bin aileyi giydirmeyi planlıyoruz. Her aileyi 6 kişiden hesaplarsak yaklaşık 18-20 bin kişiye ulaşmış olacağız. Şanlıurfa bunu fazlasıyla hak ediyor. Bir mağazadaki sistem neyse bizim mağazamızdaki sistem de aynı. Bizi diğer giyim mağazalarından ayıran tek bir ayrıcalığımız var, o da kasamızda paranın geçmemesi. Bizim kasamızda dua geçiyor. Emeği ve katkısı olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ise Türkiye'nin mayasında iyilik olduğunu ve bu olduğu sürece milleti ilelebet yıkılamayacağını belirterek, Deniz Feneri Derneği'ne teşekkür etti.

Deniz Feneri Derneği Şanlıurfa Temsilcisi Osman Gerem de mağazanın açılmasında katkısı bulunanlara teşekkür etti.

Sizler de “Geçici Giyim Mağazalarımızın” mağaza giderlerine destek olmak için dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Toplam