HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Şehit Ailelerimize Keçiören Kaymakamlığında Plaket Takdimi Gerçekleştirildi

Şehit Ailelerimize Keçiören Kaymakamlığında Plaket Takdimi Gerçekleştirildi

04-12-2021

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi “Bin Şehit Bin Su Kuyusu” projesi kapsamında Keçiören Kaymakamlığında şehit ailelerimize plaket takdiminde bulundu.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü iş birliği ile yürüttüğümüz “Bin Şehit Bin Su Kuyusu” projesi kapsamında Keçiören Kaymakamlığında şehit ailelerimize plaket takdiminde bulundu.

 

Plaket takdimi öncesi ziyaret edilen Keçiören Kaymakamı Mehmet Akçay Beyefendi’ye Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi Yetkilileri Ahmet Karademir ve Ömer Sadık Kendir tarafından derneğimiz çalışmaları ve “Bin Şehit Bin Su Kuyusu” projesi ile alakalı bilgilendirilmede bulunuldu.

 

Keçiören Kaymakamı Mehmet Akçay Beyefendi; Deniz Feneri’nin, ülkemizde ve farklı coğrafyalardaki ihtiyaç sahibi insanlara iyilik götürmeye devam ettiğini belirterek, şehitlerimize ve ülkemize hizmet eden böyle güzel bir projede yer almasından dolayı derneğimizi tebrik etti.

 

Plaket takdimi Keçiören Kaymakamı Mehmet Akçay Beyefendi, İlçe Jandarma ve İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ile Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi Yetkilileri Ahmet Karademir ve Ömer Sadık Kendir’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

Şehit Polis Çağdaş Tamkoç adına Benin’de açılan su kuyusuna ait plaket şehidimizin babası Telli Tamkoç’a takdim edildi.

 

 

Şehit Polis Oğuzhan Duyar adına Benin’de açılan su kuyusuna ait plaket şehidimizin babası Metin Duyar’a takdim edildi.

 

 

Projemize yapacağınız yardımlarla ister bir su kuyusunu üstlenebilir, isterseniz bir kuyunun yapılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Şehitlerimizin adını taşıyacak kuyularımız bağışlarınızla tamamlanacak ve onların aziz hatıraları vesilesiyle Afrika’da hayat mücadelesi veren kardeşlerimize sağlıklı ve güvenilir su kaynağı olacaktır. Yurdumuzu yaşatmak adına kahramanca can veren şehitlerimiz, kuraklığın pençesinde yaşam mücadelesi veren kardeşleri tarafından dualarla anılacaktır.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.