Sıcacık Yüreklerden Gönüllere Dokunan Satırlar | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Sıcacık Yüreklerden Gönüllere Dokunan Satırlar

Sıcacık Yüreklerden Gönüllere Dokunan Satırlar

14-05-2019

Biz onlara dileklerini götürdük onlar bizlere sevgilerini, umutlarını, gülücüklerini yolladılar.

Sıcacık Yüreklerden Gönüllere Dokunan Satırlar

17. yılına giren 1001 Çocuk 1001 Dilek projemizi alnımızın akıyla tamamladık ve bize dileklerini isteklerini ileten kardeşlerimize hediyelerini ulaştırdık. Bu yıl Deniz Feneri'nin yaptırdığı köy okullarındaki çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirelim istedik. Projemizi ilk başından beri ilgiyle karşılayan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi öğrencileri ile Genç İyilik birimimiz hemen kolları sıvadılar. Kampuslerde kermesler, konserler düzenleyip bilet satışları ve bağışlarla hediyeler için gereken miktarı kısa sürede topladılar. Bu arada değerli bağışçımız Yıldız Holding de, "bu çorbada bizim de tuzumuz olsun" dedi ve her bir çocuğumuza şekerleme, çikolata, kek ve bisküviden oluşan atıştırmalık kolisi verdi. 

 

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi öğrencileri ile Genç İyilik'ten arkadaşlarımız bu hediyeleri biz teslim edelim ve bu sevince biz de ortak olalım dediler. Bir hummalı çalışma da yolculuk için yaptık. Sinop, Muğla, K.Maraş, Batman, Mardin ve Malatya'yı gezerek okullara gittik, kardeşlerimize hediyeleri bizzat teslim ettik çok yorulduk ama yorgunluğumuza değdi doğrusu.

 

Hele de o minik eller ve umut dolu yüreklerden aldığımız sevgi dolu sıcacık mektuplar tüm yorgunluğumuzu unutturdu bizlere. Projemizin 18.cisi için en büyük kuvvet işte bu mektuplardaki samimiyet oldu. Aşağıdaki görsellere tıklayarak siz de hislerimize ortak olabilirsiniz. 

 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.