Haberler

Sivas Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

16-05-2024

Deniz Feneri Derneği olarak Geçici Giyim Mağazalarımıza yenisini eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Sivas’ta açılan Geçici Giyim Mağazası sayesinde bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi binlerce kardeşimiz eksiklerini kendi zevkine göre tamamlayabilecek.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi’nin çalışmaları sonucu faaliyete geçen Sivas Geçici Giyim Mağazamızdan bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz faydalanabilecek. Mağazamızdan ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen 3200 kişinin faydalanması planlanıyor. Kurban Bayramı öncesinde çocuklara bayramlık kıyafetleri de teslim edilmiş olacak. Mağazanın 20 gün hizmet vermesi planlanıyor.

Mağaza açılışına Sivas Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Polat, Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız, Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Deniz Feneri Derneği gönüllüleri katıldı.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız Beyefendi açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Geçici Giyim Mağazalarımız açıldığı bölgede birçok ihtiyaç sahibine ulaşarak, bölgedeki büyük bir eksikliğin önüne geçiyor. İhtiyaç sahibi kardeşlerimiz mağazalarımıza gelerek alışveriş yaparcasına eksiklerini gideriyor. Bizim mağazalarımızda geçen tek şey dua. Bağışçılarımız ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz arasında köprü olmaya devam ediyoruz.”

Coşkun Yıldız ve beraberindeki yetkililer açılış töreni sonrasında Sivas Valisi Sn. Yılmaz Şimşek Beyefendiyi ziyaret ederek derneğimizin çalışmalarından bahsettiler.

Sizler de “Geçici Giyim Mağazalarımızın” mağaza giderlerine destek olmak için dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Toplam