Haberler

Trabzon Geçici Giyim Mağazamız Açıldı

16-05-2024

Deniz Feneri Derneği olarak Geçici Giyim Mağazalarımıza yenisini eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Trabzon’da açılan Geçici Giyim Mağazası sayesinde bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi binlerce kardeşimiz eksiklerini kendi zevkine göre tamamlayabilecek.

Deniz Feneri Derneği İstanbul Şubesi’nin çalışmaları sonucu faaliyete geçen Trabzon Geçici Giyim Mağazamızdan bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz faydalanabilecek. Mağazamızdan ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen 4000 kişinin faydalanması planlanıyor. Kurban Bayramı öncesinde çocuklara bayramlık kıyafetleri de teslim edilmiş olacak. Mağazanın 1 ay hizmet vermesi planlanıyor.

Mağaza açılışına Ak Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Lösemi ve Engelli Gönüllüleri Derneği Başkanı Melek Çakır, Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız, Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Deniz Feneri Derneği gönüllüleri katıldı.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Yıldız Beyefendi açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Mağazamızdaki ürünler hiç kullanılmamış ürünlerdir. Hep şunu söylüyoruz, bizim mağazalarımızda kasada geçmeyen bir şey var o da para. Biz orada dua bekliyoruz, onu da bize bağışta bulunanlar adına istiyoruz.”

AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu ise Deniz Feneri Derneğini geçmiş yıllardan tanıdıklarını, dünyanın birçok yerinde birçok iyiliğe imza attıkları ve atmaya devam ettiklerini kaydederek, geçici giyim mağazasının hayırlı olmasını diledi.

Sizler de “Geçici Giyim Mağazalarımızın” mağaza giderlerine destek olmak için dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.

Toplam