Haberler

3. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

05-02-2009

Toplantının açılışında Genel Başkan Engin Yılmaz bir konuşma yaparak olağanüstü toplantının gerekçesi hakkında Genel Kurul üyelerini...

Toplantının açılışında Genel Başkan Engin Yılmaz bir konuşma yaparak olağanüstü toplantının gerekçesi hakkında Genel Kurul üyelerini bilgilendirdi.

Deniz Feneri Derneği 3. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 31 Ocak 2009 Cumartesi günü yapıldı. Toplantının açılışında Genel Başkan Engin Yılmaz bir konuşma yaparak olağanüstü toplantının gerekçesi hakkında Genel Kurul üyelerini bilgilendirdi. Toplantıda Genel Kurul üyelerine Deniz Feneri Derneği'nin 2008 faaliyetleri hakkında sunumlar yapıldı. Gündemdeki maddeler müzakere edildi ve üyelerin oylamasına sunuldu. Toplantıda, Dernek tüzüğünün bazı maddelerinde değişiklik yapıldı. Yapılan değişiklikle, Dernek Yönetim kurulu üye sayısı 5 kişiden 9 kişiye çıkarıldı. Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi üç yıllığına yeniden yapıldı. Toplantının sonunda Genel Başkan Engin Yılmaz, yönetim kuruluna yeni katılan üyeleri tebrik etti, genel kurul üyelerine, bağışçı ve gönüllülere bugüne kadar verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

Toplam