HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv 81 İlde Ramazan Yardımı
17-04-2021
81 İlde Ramazan Yardımı

81 İlde Ramazan Yardımı

Deniz Feneri Derneği yurt içinde 81 ilde bu Ramazan’da da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Deniz Feneri Derneği yurt içinde 81 ilde bu Ramazan’da da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ramazan ayında Ülkemizde gıda yardımları, temizlik yardımları, nakdi yardımlar, giyim yardımları aralıksız olarak devam ediyor.

 

Pandemi nedeniyle özelikle 65 Yaş ve üzeri vatandaşlarımızın evlerinin kapısı tek tek çalınarak ihtiyaçları gideriliyor. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle evde ihtiyaçlarını karşılamayan yaşlılarımıza 7 gün 24 saat boyunca tüm ekiplerimizle ihtiyaçları karşılanıyor.

 

Her ay ülke içinde 10 bin gıda kolisi yardımlarının yanı sıra salgın nedeniyle yapılan hijyen paketi yardımları da pandemi ile mücadelede tüm vatandaşlarımızın korunmasını sağlıyor. Salgın döneminde en çok ihtiyaç duyulan malzemeler maske, dezenfaktan, sabun ve temizlik malzemeleri ihtiyaç sahibi ailelerin en çok sevindiren yardımlar olarak göze çarpıyor.

 

Ülkemizin tüm coğrafyasında, 81 il ve tüm ilçelerde genç gönüllü ekiplerimizle Ramazan ayında da mazlumların umudu ve sevinci olmaya devam ediyoruz.

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.