Adıyamanlı Kur'an Kursu Öğrencileri Mutlu | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Adıyamanlı Kur'an Kursu Öğrencileri Mutlu
25-01-2011
Adıyamanlı Kur'an Kursu Öğrencileri Mutlu

Adıyamanlı Kur'an Kursu Öğrencileri Mutlu

Deniz Feneri Adıyaman Müftülüğü´ne bağlı 139 kız Kur´an Kursu´nda eğitim gören 2 bin 405 öğrenciyi giysi ve temizlik setleriyle ...
Deniz Feneri Adıyaman Müftülüğü´ne bağlı 139 kız Kur´an Kursu´nda eğitim gören 2 bin 405 öğrenciyi giysi ve temizlik setleriyle sevindirdi.

Deniz Feneri Adıyaman Müftülüğü´ne bağlı 139 kız Kur´an Kursu´nda eğitim gören 2 bin 405 öğrenciyi giysi ve temizlik setleriyle sevindirdi. Deniz Feneri Derneği, Adıyaman Müftülüğü`ne bağlı 139 kız Kur´an kursunun tüm öğrencilerine giysi ve ağız temizlik seti yardımı yaptı. Deniz Feneri Derneği´nin 2010 yılı sonunda hayata geçirdiği yepyeni projelerinden biri de kız Kur´an kursu öğrencilerine giyim yardımı. Proje kapsamında Adıyaman´da Müftülüğe bağlı tüm Kız Kur´an kurslarında eğitim gören tüm öğrencilere yani 2.405 öğrenciye bedenlerine göre hazırlanan giysi setleri ve ağız temizlik setleri gönderildi. Gönderilen setlerinin içinde başörtüsü, şal, etek, çorap, body, gömlek, tayt, pantolon, diş fırçası, diş macunu ile dil ve yanak temizleyici bulunuyor. Deniz Feneri Adıyaman Gönüllüsü Mustafa Sarıkaya tarafından Adıyaman Müftülüğü´ne teslim edilen yardımların yaklaşık değeri 190 bin 400 TL. Deniz Feneri ihtiyaç duyulan her yerde, ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam edecek.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.