Amasyalılardan Suriyeli Kardeşlerine Un | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Amasyalılardan Suriyeli Kardeşlerine Un
14-02-2013
Amasyalılardan Suriyeli Kardeşlerine Un

Amasyalılardan Suriyeli Kardeşlerine Un

Amasya'da elele veren gelen Deniz Feneri Derneği Amasya gönüllüleri, sivil toplum kuruluşları ve hayırsever un üreticilerini bir araya ...
Amasya'da elele veren gelen Deniz Feneri Derneği Amasya gönüllüleri, sivil toplum kuruluşları ve hayırsever un üreticilerini bir araya getirdi.

Deniz Feneri'nin, gerek Suriye içindeki gerekse Türkiye'deki misafir Suriyeli ailelere her ay bir çuval un vermeyi hedefleyen projesine destek her geçen gün artıyor. Amasya'da elele veren gelen Deniz Feneri Derneği Amasya gönüllüleri, sivil toplum kuruluşları ve hayırsever un üreticilerini bir araya getirdi. El ele veren Amasyalı hayırseverler, Şanlıurfa'da yaşayan Suriyeli misafirlere ulaştırılmak üzere 12 ton un topladı. Bir kamyonla Amasya'dan çıkan unlar Deniz Feneri Şanlıurfa temsilciliğine ulaştı. 240 Suriyeli mülteci aile Amasyalı hayırseverlerin bağışladığı unlarla bir ayı rahat geçirecekler. Gönlü zengin Deniz Feneri bağışçı ve gönüllülerine, annelerinin pişireceği sıcacık ekmeklerle karınlarını doyuracak çocuklar adına teşekkür ediyoruz. Siz de un bağışında bulunmak isterseniz yandaki bağış kutusunu kullanabilirsiniz. Bağışınızı un olarak yapmak isterseniz lütfen size en yakın Deniz Feneri'ni arayınız.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.