HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Ankara Şubemiz Karaman’daki İhtiyaç Sahiplerine Yardım Ulaştırdı
21-01-2022
Ankara Şubemiz Karaman’daki İhtiyaç Sahiplerine Yardım Ulaştırdı

Ankara Şubemiz Karaman’daki İhtiyaç Sahiplerine Yardım Ulaştırdı

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Karaman ilinde ikamet eden ihtiyaç sahibi 199 aileye gıda, temizlik ve 132 aileden 746 ferde giysi yardımı ulaştırdı.

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi, Karaman ilinde ikamet eden ihtiyaç sahibi 199 aileye gıda, temizlik ve 132 aileden 746 ferde giysi yardımı ulaştırdı.

 

Soğuk havaların etkisiyle ihtiyaç sahiplerinin zorluk çektiği Karaman ilimize gıda, temizlik ve giysi yardımı ulaştıran Deniz Feneri Derneği’mizin Ankara Şubesi Lojistik Yetkilisi İbrahim Sağlıcak, gerçekleştirilen yardım çalışmasına dair duygularını şöyle ifade etti:

 

“Kapısını çaldığımız her ihtiyaç sahibi ailenin diğerlerinden farklı acı hikayeleri oluyor. Onların dertlerine derman olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Evlere ziyaret gerçekleştirmeden önce telefon ettiğimizde ailelerin heyecan ve şükran dolu sesi bizleri karşılıyor. Hava neredeyse -10 derece fakat mazlumların dualarıyla Allah çalışmalarımızı kolaylaştırıyor. Allah bağışçılarımızdan ve derneğimizden razı olsun. Bu çalışmalarda köprü vazifesi görmek bizler için en büyük şükür kaynağıdır.”

 

Ailelerimize ulaştırılan bir adet gıda kolisinde; bezelye konserve, bisküvi, bulgur, makarna, çay, puding, çokokrem, kırmızı mercimek, hazır çorba, nohut, pirinç, salça, sıvı yağ, şehriye, toz şeker, tuz, un ve zeytin bulunuyor.

 

Ailelere ulaştırılan bir adet temizlik kolisinde; 4 kg. çamaşır deterjanı, 2 adet 750 ml. bulaşık deterjanı, 4 adet banyo sabunu, 2 adet 600 ml. şampuan, 2 adet 400 ml. sıvı sabun, 1 paket 90’lı ıslak havlu, 2 adet diş fırçası, 2 adet 100 ml. diş macunu, 2 adet 810 ml. çamaşır suyu bulunuyor.

 

Sizler de “Kumanya Bağışı” projemizle bir ailemize kumanya yardımı yapabilir, salgın döneminde sağlıklarının korunabilmesi için “Temizlik Yardımı” projesi ile destek olabilir ve yavrularımızın kış ayında soğuktan etkilenmemesi için “Çocuklar Üşümesin” projemize katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.