Antalya´da Engelli Öğrenciler Sevindirildi | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Antalya´da Engelli Öğrenciler Sevindirildi
01-10-2013
Antalya´da Engelli Öğrenciler Sevindirildi

Antalya´da Engelli Öğrenciler Sevindirildi

Deniz Feneri Derneği Antalya temsilciliği, Manavgat'ta bir eğitim merkezindeki ihtiyaç sahibi ve zihinsel engelli 40 öğrenciye ve ailelerine ...
Deniz Feneri Derneği Antalya temsilciliği, Manavgat'ta bir eğitim merkezindeki ihtiyaç sahibi ve zihinsel engelli 40 öğrenciye ve ailelerine giyecek yardımı yaptı.

Deniz Feneri Derneği Antalya temsilciliği, Manavgat'ta bir eğitim merkezindeki ihtiyaç sahibi ve zihinsel engelli 40 öğrenciye ve ailelerine giyecek yardımı yaptı. Temsilciliğin bünyesinde hizmet veren giyim mağazasında, ihtiyaç sahibi ve zihinsel engelli 40 öğrenci ile aileleri, kendilerine uygun olan giyecekleri aldı. Derneğin Antalya temsilcisi Ahmet Sargın, yeni hizmet binasına taşınmadan önce yardımların gezici giyim mağazalarında, yeni hizmet binasına taşındıktan sonra ise giyim mağazasında yapıldığını söyledi. Sargın, "İhtiyaç sahibi ailelere 6 ayda bir giyecek yardımı yapıyoruz. Son olarak mağazaya Manavgat'tan otobüsle getirilen zihinsel engelli 40 öğrenci ile ailelerine yardım yaptık" dedi. Antalya'daki mağazada 7 gönüllünün destek verdiğini, 10 bin aileye giyecek yardımı yapma hedefleri bulunduğunu belirten Sargın, verilen giysilerin tamamının yeni olduğunu vurguladı. Sargın, derneğin yardımlarının giyecek yardımıyla sınırlı kalmadığını ifade ederek, şöyle konuştu: "Mavi Kelebek' projesiyle öğrencilere 10 Ekim'de kırtasiye, kayıtlı 3 bin 700 aileden en mağdurlarına ise her ay gıda yardımı yapma hedefimiz var. Antalya temsilciliği olarak Kurban Bayramı'nda Bosna Hersek'te kurban kesip ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıracağız. Bu faaliyetlere destek olmak isteyenlerin kurban bağışında bulunmalarını veya diğer projelerimiz için nakdi yardım yapmalarını bekliyoruz" dedi. Sizler de Deniz Feneri Derneğine yapacağınız bağışlarla ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinin gülmesine vesile olabilirsiniz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.