Aracı Parçalanan Engelliye Deniz Feneri Sahip Çıktı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Aracı Parçalanan Engelliye Deniz Feneri Sahip Çıktı
04-01-2016
Aracı Parçalanan Engelliye Deniz Feneri Sahip Çıktı

Aracı Parçalanan Engelliye Deniz Feneri Sahip Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar’da kimliği belirsiz kişilerce engelli aracı parçalanan Ercan Kubaş’a Deniz Feneri Derneği tarafından engelli aracı hediye edildi.

 

Karşıyaka Mahallesi’nde ikamet eden Ercan Kubaş’a ait engelli aracı geçtiğimiz günlerde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce parçalanmıştı. Olay sonrası mağdur olan ve büyük üzüntü yaşayan Kubaş’a Deniz Feneri destek oldu. Manisa ve Bursa Deniz Feneri gönüllü ve bağışçılarının destekleri sayesinde Ercan Kubaş’a yeni bir engelli aracı alındı. Kubaş’a aracını teslim eden Deniz Feneri yetkilileri, yaşamlarını zor şekilde sürdüren engelli vatandaşlarımızın araçlarına karşı yapılan saldırıyı büyük üzüntü ile karşıladıklarını ifade ettiler. Olayın medyada yer almasının ardından hayırseverlerden destek aldıklarınısöyleyen Deniz Feneri yetkilileri, bu üzücü olayların tekrarlanmamasıtemennilerini dile getirdiler.

 

Deniz Feneri yetkililerinden engelli aracını teslim alan Ercan Kubaş ise, “Aracımı parçaladıkları için çok zor durumda kaldım. Hareketkabiliyetim adeta yok edilmişti. Tüm hayırsever vatandaşlarımıza ve Deniz Feneri yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.

ercan

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.