Arakanlı Mültecilerden Bayram öncesi Yardım Çağrısı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Arakanlı Mültecilerden Bayram öncesi Yardım Çağrısı
10-11-2010
Arakanlı Mültecilerden Bayram öncesi Yardım Çağrısı

Arakanlı Mültecilerden Bayram öncesi Yardım Çağrısı

Bangladeş´teki Arakanlı mültecilerin durumları hakkında, Deniz Feneri Yönetim Kuruluna bilgi veren Dr. Muhammed Yunus, mülteciler için ...
Bangladeş´teki Arakanlı mültecilerin durumları hakkında, Deniz Feneri Yönetim Kuruluna bilgi veren Dr. Muhammed Yunus, mülteciler için destek talebinde bulundu.

Arakan Fayazee Welfare Foundation, Deniz Feneri´ni ziyaret eden bir başka sınır ötesi yardım kuruluşu. Daha önce de Deniz Feneri´ni ziyaret eden Arakan Fayazee Welfare Foundation Genel Başkanı Dr. Muhammed Yunus, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bir kez daha Deniz Feneri´ni ziyaret etti. Bangladeş´teki Arakanlı mültecilerin durumları hakkında, Deniz Feneri Yönetim Kuruluna bilgi veren Dr. Muhammed Yunus, mülteciler için destek talebinde bulundu. Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, derneğin 2010 yılı Kurban organizasyonu içinde Arakan´ın önemli bir yeri olduğunu, kendilerine yapılan kurban ve adak, akika, şükür kurbanı bağışlarını Arakan´da keserek ihtiyaç sahibi mültecilere dağıtacaklarını söyledi.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.