Aşçı ve Kasap Adayları İçin Ders Zili Çaldı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Aşçı ve Kasap Adayları İçin Ders Zili Çaldı
19-02-2009
Aşçı ve Kasap Adayları İçin Ders Zili Çaldı

Aşçı ve Kasap Adayları İçin Ders Zili Çaldı

Deniz Feneri Marmara Temsilciliği, İŞKUR Ümraniye Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü meslek edindirme çalışmalarına ara vermeksizin ...
Deniz Feneri Marmara Temsilciliği, İŞKUR Ümraniye Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü meslek edindirme çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Deniz Feneri Marmara Temsilciliği, İŞKUR Ümraniye Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü meslek edindirme çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. 2007 ve 2008 yıllarında devam eden ve mezunları bir işe yerleşen aşçılık ve kasaplık kurslarının 2009 yılı ilk dönem öğrencileri, derslerine 14 Şubat 2009 Pazartesi günü başladı. Aşçılık Kursu 45 günlük, kasaplık kursu ise 25 günlük programlardan oluşuyor. Aşçılık ve kasaplık konularında zengin bir ders planı ile uygulanan kurslarda hafta içi 5 gün ve günde 5 saat ders yapılıyor. Dersler, alanında uzman eğitimciler tarafından Deniz Feneri Adak Kurban Kesim Merkezi ve Aşevi'nde uygulamalı olarak veriliyor. Kurs bitiminde yapılacak sınavda başarılı olacak kursiyerlere M.E.B onaylı sertifikalar verilecek. Sertifika alan kursiyerler böylelikle daha kolay iş bulma imkanı elde etmiş olacaklar. Meslek edindirme kurslarına öğrenci olarak katılmak isteyenlerin müracaatlarını; İkametgah belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte İŞKUR Ümraniye Şubesi'ne bizzat yapmaları gerekmekte. Konuyla ilgili olarak Deniz Feneri Derneği Adak – Kurban Kesim Merkezi'nin 0 216 466 66 00 numaralı telefonundan da bilgi alınabilir.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.