HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv ASKON'dan Büyük Destek
27-07-2020
ASKON'dan Büyük Destek

ASKON'dan Büyük Destek

Anadolu Aslanları her zamanki gibi iyiliğin yanında!

Anadolu Aslanları ASKON kurulduğu yıldan beri Derneğimizin iyilik ve hayır çalışmalarına destek veriyor.

 

10 Temmuz 2020 Cuma günü Dernek Merkezimiz’de, başta İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU olmak üzere coşkulu bir katılımla gerçekleşen “1000 Şehit Adına 1000 Su Kuyusu” projemize ASKON da büyük destek verdi. Canlarını ülkemiz için seve seve feda etmiş aziz şehitlerimizin hatırasını yaşatmak üzere gerçekleştirdiğimiz projemize Genel Başkan Yardımcısı Sayın Bekir AYDIN iştirak ederek “bu hayırlı işte biz de olmalıyız” diyerek ASKON adına 11 su kuyusu bağışı ile büyük katkı sağladılar.

 

Başkanımız Av. Mehmet CENGİZ ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle beraber biz de ASKON’a teşekkür ziyaretinde bulunduk. Buluşmada ASKON Genel Başkanı Orhan AYDIN ve kıymetli üyeler de hazır bulundu.

 

Samimi bir ortamda geçen görüşmede Deniz Feneri’nin 2020 yılı kurban çalışmaları da konu edildi. Pandemi nedeniyle yurt dışına çıkamayacağımız için bu yıl ki kurban organizasyonunun nasıl olacağıyla alakalı, üyelere bilgiler veren Genel Başkanımız Cengiz, “İnanıyorum ki ASKON olarak sizlerin vereceği kurumsal destekle bu yıl çok daha fazla mazluma ulaşacak ve milletimizin hayır elini çok daha fazla ihtiyaç sahibine uzatacağız.” dedi.

 

ASKON Genel Başkanı Sayın Orhan AYDIN da Deniz Feneri’nin iyilik çalışmalarını yakından takip ettiğini belirtip, “Bu güzel çalışmaların her birisi için ayrı ayrı destek vermeye devam edeceğiz. Anadolu Aslanları, yatırımlarıyla ülkemize istihdam ve katma değer kazandırdığı gibi hayır çalışmalarına verdiği desteklerle de anılmaktadır. Hem üyelerimiz hem de milletimizin sırtımıza yüklediği bu sorumluluğun bilincinde olarak bizler de bu güzel işlere destek olmaya hazırız.” dedi. Sayın Başkan üyeleri arasında yeni bir kurban bağış çalışması başlatacaklarının da müjdesini verdi. Ayrıca www.askon.org.tr web sitesinde Deniz Feneri Derneğimiz ile devam eden “Ümmetin Yetimlerine Bayram Ol” kampanyasının da sürdüğünü, buradan oluşacak bağışlarla yetim yavrularımızın sevindirileceği ifade etti.

 

Genel Başkanımız Av. Mehmet CENGİZ, toplantı sonunda başta ASKON Genel Başkanı Orhan AYDIN olmak üzere tüm kıymetli üyelere teşekkür edip, Sayın Aydın’a güzel bir hat tablo hediye etti.

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.