Başbakan Erdoğan'dan Somali Toplantısı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Başbakan Erdoğan'dan Somali Toplantısı
26-08-2011
Başbakan Erdoğan'dan Somali Toplantısı

Başbakan Erdoğan'dan Somali Toplantısı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, somali ziyareti sonrası bir toplantı düzenledi. Toplantıya Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz de ...
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, somali ziyareti sonrası bir toplantı düzenledi. Toplantıya Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz de katıldı.

Başbakan Erdoğan, Somali´ye yardımların koordinasyonunu sağlamak için, 4 bakanı ve 20 kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcisiyle Dolmabahçe´deki Başbakanlık Çalışma Ofisi´nde bir araya geldi. Yaklaşık 3.5 saat süren toplantının ardından Başbakan Erdoğan bir açıklama yaptı. Toplantıya 4 bakan 20 STK katıldı toplantıya  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, TİKA Başkanı Serdar Çam, AFAD Başkanvekili Ejder Kaya, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, TOBB Başkan Yardımcısı Murat Yalçıntaş, Kızılay Başkan Vekili Lütfi Akar, TÜSİAD Genel Sekreteri Zafer Ali Yavan, MÜSİAD Başkanı Ömer C. Vardan, TÜMSİAD Başkanı Hasan sert, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut, ASKON Başkanı Mustafa Koca, TUSKON Başkanvekili Ahmet Ciğer, Deniz Feneri Derneği Başkanı Mehmet Cengiz, Yeryüzü Doktorları Derneği Başkanı İhsan Karaman, İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Kimse Yok Mu Derneği Başkanı Ünal Öztürk, Hüdai Vakfı Başkanı Abdurrahman Topbaş, Yardımeli Derneği Başkanı Sadık Danışman katıldı.
Başbakan Erdoğan'dan Somali Toplantısı
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.