HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Bayramınız Mübarek Olsun
01-02-2004

Bayramınız Mübarek Olsun

Allah Hayırlarınızı Kabul Etsin
Şu an bu satırları okuyorsanız demek ki siz de bir deniz fenerisiniz, yardıma muhtaç insanlara bir nebze olsun umut dağıtabilmek için çıktığımız bu yolda siz de bize arkadaş, dayanaksınız.

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da daha çok sayıda yardıma muhtaç insana ulaşabilmek için aylar öncesinden başladık çalışmalarımıza, dur durak bilmeden çalıştık, herkes tüm gücüyle sarıldı işine. Gelen her yeni kurban bağışında hep beraber sevindik, bir yoksul daha bu bayram et yiyebilecek dedik, daha fazlası için umutlandık.
Tabi tüm bunlar sizlerin, siz hayırsever bağışçılarımızın destekleriyle gerçekleşti, birer birer yapılan bağışlar her geçen gün büyüdü, tek tek yürekler birleşti, kocaman bir deniz feneri oldu... Sizler ve bizler gücümüz ölçüsünde görevlerimizi yerine getirme çabamızın gönül huzuru ile güzel bir bayram geçirebiliriz artık. Şu ana kadar kurban bağışında bulunamayanlar geç kalmış sayılmazsınız, siz de hala bir yoksulun sevinmesine aracı olabilirsiniz. Siz yüce gönüllü dostlarımız, her projemizde olduğu gibi yine bizi yalnız bırakmadınız. Allah yapmış olduğunuz hayırlarınızı kabul etsin, bayramınız mübarek olsun. Bizimle elele verdiğiniz ve çok sayıda ihtiyaç sahibi insanımıza Deniz Feneri´nin umut ışığını götürmemize yardımcı olduğunuz için gönül dolusu teşekkürler...
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.