Haberler

Bir Yetim Sevindirin

07-09-2010

Mübarek Kadir gecesini geride bıraktık. Ramazan bitti bitiyor, bayram yaklaşıyor. Gelin bu bayram bir öksüz ve yetimin bayram kıyafetini ve ...

Mübarek Kadir gecesini geride bıraktık. Ramazan bitti bitiyor, bayram yaklaşıyor. Gelin bu bayram bir öksüz ve yetimin bayram kıyafetini ve bayram harçlığını siz verin.

Mübarek Kadir gecesini geride bıraktık. Ramazan bitti bitiyor, bayram yaklaşıyor. Pek çok evde çocuklar bayram beğendikleri kıyafetleri alıp odalarının başköşesine koydular bile. Pek çok evde de bayramlık telaşı yaşanıyor, alışverişlere çıkılıyor. Fitre ve zekatları dağıtmak için de süre gittikçe azalıyor. Çocuklar bayramlık telaşı yaşarken büyükler de fitre ve zekatların verileceği yerleri organize etmenin telaşını yaşıyor. Gelin bu bayram bir öksüz ve yetimin bayram kıyafetini ve bayram harçlığını siz verin. Evine ekmek götüremeyen hasta babaların, dul annelerin çocukları da bu bayram sayenizde arkadaşları gibi yepyeni kıyafetler, gıcır gıcır ayakkabılar giyerek sokağa çıksın. Deniz Feneri desteklerinizle bu bayram 7.000 ihtiyaç sahibi çocuğa bayramlık giysi, 1.000 öksüz ve yetime de 50'şer lira bayram harçlığı verecek. Gelin bu mübarek gün ve gecede bir yetimin bayram giysisini ve bayram harçlığını siz karşılayın. Yetim ve öksüzleri 50 TL'lik desteklerinizle sevindirmek için üstteki bağış kutucuğunu tıklayın.

Toplam