Çocukları İçin Kendi Derdini Unutmuş Bir Anne | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Çocukları İçin Kendi Derdini Unutmuş Bir Anne
21-08-2013
Çocukları İçin Kendi Derdini Unutmuş Bir Anne

Çocukları İçin Kendi Derdini Unutmuş Bir Anne

Deniz Feneri Derneği, eşini 10 yıl önce kaybeden ve o zamandan beri 4 çocuğuyla ayakta durma mücadelesi veren Nazmiye Hanım ve ailesini beri ...
Deniz Feneri Derneği, eşini 10 yıl önce kaybeden ve o zamandan beri 4 çocuğuyla ayakta durma mücadelesi veren Nazmiye Hanım ve ailesini yıllardan beri destekliyor.

Deniz Feneri Derneği, eşini 10 yıl önce kaybeden ve o zamandan beri 4 çocuğuyla ayakta durma mücadelesi veren Nazmiye Hanım ve ailesini yıllardan beri destekliyor. İki büyük oğlunun madde bağımlısı haline geldiğini anlatan dertli anne, yanında olan iki küçük yavrusunu kurtarmak için büyük bir çaba sarf diyor. "Bu küçük yavrulara zararları dokunur diye eve sokmuyorum abilerini " diyen Nazmiye hanım gözyaşlarını tutamıyor. Esenyurt´ta bir apartmanın bodrum katında yaşıyor aile. Nazmiye Hanım, evin rutubetli olması sebebiyle çocuklarının sürekli hasta olduğunu söylüyor. Kendisinin de rahatsız olduğunu, okuma yazması bulunmadığını ve imkânları olmadığı için hastaneye gidemediklerini ifade ediyor. Yakalandığı hastalığa daha önce iki ablasının da yakalandığını, birisinin öldüğünü, diğerinin ise yatalak olduğunu söylüyor. Kendisine bir şey olursa çocuklarına bakacak kimse bulunmadığını, bunun için de tedavi olmak istediğini mırıldanıyor. Tedavi olmak için ise hayırseverlerden yardım bekliyor. Nazmiye Hanım, Deniz Feneri´ne yardımlarından dolayı teşekkür ederek, "Allah sizi başımızdan eksik etmesin" diyor ve hayata tutunmalarında dernekten yapılan yardımların çok önemli olduğunu anlatıyor. Nazmiye hanım ve çocukları hayırseverlerin yardımlarını bekliyor. Nazmiye Hanım ve benzer durumdaki aileler adına bütün bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.