HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv CRI'den Depremle Mücadele Çalışmalarına Katkı Sağlıyor
15-05-2008
CRI'den Depremle Mücadele Çalışmalarına Katkı Sağlıyor

CRI'den Depremle Mücadele Çalışmalarına Katkı Sağlıyor

Çin'in Sichuan eyaletinde yaşanan büyük deprem üzerine Çin Uluslararası Radyosu (CRI), afet ve bunun ardından başlatılan afetle mücadele 52...
Çin'in Sichuan eyaletinde yaşanan büyük deprem üzerine Çin Uluslararası Radyosu (CRI), afet ve bunun ardından başlatılan afetle mücadele çalışmalarını 52 dili kapsayan radyo, internet ve yeni medya yayınlarıyla tüm dünyaya zamanında duyurdu.

Çin'in Sichuan eyaletinde yaşanan büyük deprem üzerine Çin Uluslararası Radyosu (CRI), afet ve bunun ardından başlatılan afetle mücadele çalışmalarını 52 dili kapsayan radyo, internet ve yeni medya yayınlarıyla tüm dünyaya zamanında duyurdu. Bunun yanı sıra, CRI merkezinde bir bağış kampanyası başlatıldı. Radyonun yabancı elemanlar dahil bütün çalışanları, kampanyaya etkin biçimde katılmanın yanı sıra, "Sevgi Yolculuğu" adlı panoya imza atarak afetzedelere sevgilerini ulaştırıyor ve depremle mücadele çalışmalarına destek veriyor. Çin Uluslararası Radyosu'nun CRI-Online sitesi de Çin Kızılhaç Derniği'yle ortak bir çağrı yaparak dünyadaki bütün internet abonelerini depremzedelere sevgi ulaştırmaya davet ediyor.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.