Deniz Feneri 30 Aralık Perşembe 21:45'te Hilal TV'de

30-12-2010

Sizi 30 Aralık 2010 Perşembe akşamı 21:45´te hüznü ve mutluluğu paylaşmak için Hilal Tv ekranlarından sizlere ulaşan Deniz Feneri ...

Sizi 30 Aralık 2010 Perşembe akşamı 21:45´te hüznü ve mutluluğu paylaşmak için Hilal Tv ekranlarından sizlere ulaşan Deniz Feneri programına bekliyoruz.

Eşi "köye gidiyorum, döneceğim" diyerek kayıplara karıştıktan 4 çocuğuyla İstanbul´un ortasında yapayalnız kalan Maaşallah Hanım´ın yaşam mücadelesi ile başlıyor bu akşam Deniz Feneri programı. Deniz Feneri gönüllülerinin bir araya geldiği gönüllü toplantısı, Pakistan´da devam eden çalışmalar ve bir yangınla her şeyini kaybedip kendini sokakta bulan Fatma Nine´nin hikayesi ile devam ediyor. Fatma Nine´nin Deniz Feneri tarafından yaptırılan yeni evi için duyduğu mutluluğu izlerken mutlu olmaktan kendinizi alamayacaksınız. Deniz Feneri Genel Başkanı Mehmet Cengiz´in stüdyo konuğu olarak katılacağı program Afyon´dan 6 yıldır çocuklarına tek başına bakma mücadelesi veren dul bir annenin Meryem Çetin´in hikayesi ile son bulacak. Sizi 30 Aralık 2010 Perşembe akşamı 21:45´te hüznü ve mutluluğu paylaşmak için Hilal Tv ekranlarından sizlere ulaşan Deniz Feneri programına bekliyoruz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam