Deniz Feneri İstanbul Valisi´ni Ziyaret Etti | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri İstanbul Valisi´ni Ziyaret Etti
08-01-2011
Deniz Feneri İstanbul Valisi´ni Ziyaret Etti

Deniz Feneri İstanbul Valisi´ni Ziyaret Etti

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu´yu makamında ziyaret ...
Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu´yu makamında ziyaret etti.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu´yu makamında ziyaret etti. Ziyaret sebebi, Vali Mutlu´ya İstanbul´a hoşgeldiniz demek ve yeni görevinde başarılar dilemekti. Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Genel Başkan Yardımcısı Recep Koçak, Genel Sekreter İbrahim Altan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Koç ve Coşkun Yıldız, Vali Mutlu´ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Deniz Feneri´nin çalışmalarını dikkatle ve takdirle takip ettiğini söyleyerek İstanbul'daki etkinliklere dahil olmak istediğini belirtti. Ziyaret, Vali Mutlu'nun Deniz Feneri´ne davet edilmesi ve günün anısına kendisine bir plaket sunulması ile son buldu.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.