Deniz Feneri Ankara Şubesi Çorum’da İhtiyaç Sahiplerine İyilik Dağıttı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Ankara Şubesi Çorum’da İhtiyaç Sahiplerine İyilik Dağıttı
29-11-2016
Deniz Feneri Ankara Şubesi Çorum’da İhtiyaç Sahiplerine İyilik Dağıttı

Deniz Feneri Ankara Şubesi Çorum’da İhtiyaç Sahiplerine İyilik Dağıttı

Yüzyılın İyilik Elleri Anadolu’da...

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi tarafından Çorum il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda, giyim, barınma, nakit ve eşya yardımı yapıldı.

 

Deniz Feneri Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlık, barınma alanlarındaki projeleriyle; kurduğu misafirhaneler, aşevleri, giyim mağazaları, yürüttüğü meslek edindirme programları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

 

Dernek, yoksul aileler için köy köy kasaba kasaba dolaşmaya devam ediyor. Yoksul ailelerin yaptıkları müracaatlar titizlikle incelenerek yapılan araştırmalardan sonra, ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilenlere gıda, giyim, nakit, sağlık, eğitim ve barınma yardımları yapılıyor.

 

Dağıtımlar kapsamında, Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi tarafından Çorum il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi 305 aileye gıda, 119 aileden 846 ferde giysi, 1 aileye barınma, 6 aileye nakit ve 11 aileye eşya  yardımları dağıtıldı. Dağıtılan yardımların toplam tutarı: 135 Bin TL.

 

Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi’nden yapılan açıklamada; İhtiyaç sahibi ailelere ellerinden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıldığı belirtilerek, "Hedefimizde daha çok yardım dağıtmak, daha çok mağdura ulaşmak daha çok iyilik yapmak var.” dendi.

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.