HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Ankara Şubesi Karabüklü ihtiyaç sahiplerini sevindirdi
02-05-2017
Deniz Feneri Ankara Şubesi Karabüklü ihtiyaç sahiplerini sevindirdi

Deniz Feneri Ankara Şubesi Karabüklü ihtiyaç sahiplerini sevindirdi

Deniz Feneri, yardımlarıyla Karabüklü ihtiyaç sahiplerinin yanında.

Deniz Feneri Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlıkve barınma alanlarındaki projeleriyle;misafirhanesi, aşevi, giyim mağazaları ve yürüttüğü meslek edindirme programları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

 

Dernek, iyilik için yola çıktığı ilk günden beri yüzbinlerce aileye ve milyonlarca kişiye iyilik elini uzattı ve uzatmaya da devam ediyor. Yaptığı yardımlarla da hem ülkemizde hem de yurtdışında yaraların sarılmasına ve eksiklerin giderilmesine vesile oluyor.

 

Deniz Feneri, yardımlarıyla Karabüklü ihtiyaç sahiplerinin yanında.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt şunları söyledi:“Derneğimiz kurulduğu günden bu yana şubeleri, temsilcilikleri, gönüllüleri ve bağışçılarıyla birlikte ülkemizde ve dünyada yardıma muhtaç milyonlarca insanın yüreğine sevinç koydu.Derneğimiz, yoksul aileler için köy köy, kasaba kasaba dolaşmaya devam ediyor. Yoksul ailelerin yaptıkları müracaatlar titizlikle araştırılarak ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilenlere gıda, giyim, nakit, sağlık, eğitim ve barınma yardımları yapılıyor.

 

Deniz Feneri Ankara Şubesi tarafından Karabük il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda, giyim ve temizlik malzemesi yardımlarında bulunuldu.

Dağıtımlar kapsamında Karabüklü 154 aileye 16.973 TL değerinde gıda ve temizlik malzemesi, 107 aileden 410 ferde 94.871TL değerinde yardım yapıldı. Yapılan insani yardımların toplam değeri 111.844 TL.

Bu vesileyle, yardım alan ailelerimiz adına bütün bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz.”

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.