Haberler

Deniz Feneri Antalya Temsilciliği Açıldı

20-06-2009

10 yıllık geçmişinde 4 kıtada 47 ülkeye yardımını ulaştıran, Türkiye�nin 81 ilinde gidilmedik köy bırakmayan Deniz Feneri, hizmet...

10 yıllık geçmişinde 4 kıtada 47 ülkeye yardımını ulaştıran, Türkiye�nin 81 ilinde gidilmedik köy bırakmayan Deniz Feneri, hizmet merkezlerine bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşadı. Deniz Feneri Antalya Temsilciliği törenle açıldı.

10 yıllık geçmişinde 4 kıtada 47 ülkeye yardımını ulaştıran, Türkiye�nin 81 ilinde gidilmedik köy bırakmayan Deniz Feneri , hizmet merkezlerine bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşadı. Deniz Feneri Antalya Temsilciliği törenle açıldı. Kızıltoprak Mahallesindeki Temsilcilik binamızda yapılan açılış törenine; Deniz Feneri Genel Başkanı Engin Yılmaz, Deniz Feneri Ege Temsilcisi Hamit Kunt, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Özen, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Ahmet Çiçek, Antalya Müsiad Başkanı Abdullah Aykut, Kepez Basketbol Takımı Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Animder Başkanı Ramazan Kalken Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Yüksel ile Antalyalı gönüllü ve bağışçılarımız katıldı. Deniz Feneri Genel Başkanı Engin Yılmaz, açılışta Deniz Feneri �nin Türkiye�nin her kesimine hiçbir ayırım gözetmeksizin yardım eden, tarafsız bir yardım kuruluşu olduğuna dikkat çekti. Deniz Feneri bundan sonra çalışmalarına ve iyilik ışığını yaymaya Ankara Şubesi ve 7 temsilciliği ile devam ediyor. Antalya Temsilciliğimize ve Antalya Temsilcimiz Mehmet Sargın'a başarılar diliyoruz.

Toplam