Haberler

Deniz Feneri Bolu'da İyilik Dağıttı

11-04-2015

Deniz Feneri Derneği Bolu ili, ilçeleri ve köylerinde muhtelif yardımlar dağıttı.

Dernek, iyilik için yola çıktığı günden beri yüzbinlerce aileye, milyonlarca kişiye iyilik elini uzattı. Yaptığı yardımlarla hem ülkemizde hem de yurtdışında yaraların sarılmasına ve eksiklerin giderilmesine vesile oldu.

Deniz Feneri Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlık, barınma alanlarındaki projeleriyle; kurduğu misafirhaneler, aşevleri, giyim mağazaları ve yürüttüğü meslek edindirme programları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Deniz Feneri, yardımlarıyla Bolulu ihtiyaç sahiplerinin de yanında oldu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt şunları söyledi:
“Derneğimiz kurulduğu günden bu yana şubeleri, temsilcilikleri, gönüllüleri ve bağışçılarıyla birlikte ülkemizde ve dünyada yardıma muhtaç milyonlarca insanın yüreğine sevinç koydu.

Derneğimiz, yoksul aileler için köy köy, kasaba kasaba dolaşmaya devam ediyor. Yoksul ailelerin yaptıkları müracaatların titizlikle incelenerek yapılan araştırmalardan sonra, ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilenlere gıda, giyim, nakit, sağlık, eğitim ve barınma yardımları yapıyor.

Deniz Feneri Ankara Şubesi tarafından Bolu il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda, giyim ve eşya yardımlarının dağıtımları devam ediyor.

Dağıtımlar kapsamında 153 aileye 16.600,00 TL değerinde gıda ve temizlik malzemesi,120 aileden 932 ferde 59.400.00 TL değerinde giysi yardımı yapıldı. Yapılan insani yardımların toplam değeri 76.00.00 TL’dir. Bu vesileyle, yardım alan ailelerimiz adına bütün bağışçılarımıza teşekkür ederiz.”

\"\"

Toplam