Deniz Feneri Bu Kez Minik öğrencileri Sevindirdi | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Bu Kez Minik öğrencileri Sevindirdi
29-01-2011
Deniz Feneri Bu Kez Minik öğrencileri Sevindirdi

Deniz Feneri Bu Kez Minik öğrencileri Sevindirdi

Ordu Akkuş´ta bulunan Yeşilgüneycik Çardak ve Haliluşağı İlköğretim Okulu öğrencileri rengarenk okul çantaları, kırtasiye ve ile...
Ordu Akkuş´ta bulunan Yeşilgüneycik Çardak ve Haliluşağı İlköğretim Okulu öğrencileri rengarenk okul çantaları, kırtasiye malzemeleri ve Önce Temizlik setleri ile sevindi.

Ordu Akkuş´ta bulunan Yeşilgüneycik Çardak ve Haliluşağı İlköğretim Okulu öğrencileri Deniz Feneri Derneği´nin kendilerine ulaştırdığı kırtasiye yardımları ve Önvce Temizlik setleri ile çok mutlu oldu. Okul öğretmenlerinin girişimleri sonucu Deniz Feneri tarafından gönderilen yardım kolileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından teslim alındı. Öğrencilerin 1 yıllık kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayan malzemeler Yeşilgüneycik Çardak İlköğretim Okulu'nda ihtiyaç sahibi 35 ve Haliluşağı İlköğretim Okulu'nda 67 minik öğrenciye tek tek dağıtıldı. Kız ve erkek öğrencilere farklı renk ve modellerde dağıtılan çantalarda defter, kalem, silgi, kalemtraş, resim defteri, boya ve kalemlik gibi malzemeler bulunuyor. Çcouklara temizlik alışkanlığı kazandırmayı amaçlayan Önce Temizlik setlerinde ise diş fırçası, diş macunu, dil ve yanak temizleyici, el sabunu, antibakteriyel jel, ıslak mendil ve balon bulunuyor. Hediyelerini büyük bir heyecanla teslim alan öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi. Kırtasiye ihtiyaçları karşılanan öğrenciler eğitimlerini artık daha sıkıntısız sürdürebilecek.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.