Haberler

Deniz Feneri Çanakkale'de İyilik Dağıttı

24-06-2015

Deniz Feneri Derneği Çanakkale ili, ilçeleri ve köylerinde muhtelif yardımlar dağıttı.

Dernek, iyilik için yola çıktığı günden beri yüzbinlerce aileye, milyonlarca kişiye iyilik elini uzattı. Yaptığı yardımlarla hem ülkemizde hem de yurtdışında; yaraların sarılmasına ve eksiklerin giderilmesine vesile oldu.


Deniz Feneri Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlık, barınma alanlarındaki projeleriyle; kurduğu misafirhaneler, aşevleri, giyim mağazaları ve yürüttüğü meslek edindirme programları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.


Deniz Feneri, yardımlarıyla Çanakkaleli ihtiyaç sahiplerinin yanında. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Deniz Feneri Derneği Ege Temsilcisi Harun Ece Hamit Kunt şunları söyledi:
“Derneğimiz kurulduğu günden bu yana şubeleri, temsilcilikleri, gönüllüleri ve bağışçılarıyla birlikte ülkemizde ve dünyada yardıma muhtaç milyonlarca insanın yüreğine sevinç koydu.


Derneğimiz, yoksul aileler için köy köy, kasaba kasaba dolaşmaya devam ediyor. Yoksul ailelerin yaptıkları müracaatların titizlikle incelenerek yapılan araştırmalardan sonra, ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilenlere gıda, giyim, nakit, sağlık, eğitim ve barınma yardımları yapıyor.


Deniz Feneri Derneği Ege Temsilciliği tarafından Bolu il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda, giyim ve eşya yardımlarının dağıtımları devam ediyor.


Dağıtımlar kapsamında dün ve bugün 176 kişiye 37.915 TL’den oluşan giyim gıda ve temizlik malzemesi yapıldı. Bu vesileyle, yardım alan ailelerimiz adına bütün bağışçılarımıza teşekkür ederiz.”

Toplam