Deniz Feneri Çorum'da Yüzleri Güldürdü | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Çorum'da Yüzleri Güldürdü
10-03-2009
Deniz Feneri Çorum'da Yüzleri Güldürdü

Deniz Feneri Çorum'da Yüzleri Güldürdü

Çorum'dan derneğimize başvuruda bulunan ve yapılan inceleme sonrasında kendileri için yardım kararı alınan bin 41 ihtiyaç sahibi aileye eti...
Çorum'dan derneğimize başvuruda bulunan ve yapılan inceleme sonrasında kendileri için yardım kararı alınan bin 41 ihtiyaç sahibi aileye gıda, giysi, eşya, hasta bezi, kurban eti ve diğer yardımlar ulaştırılmaya başlandı.

11 yıldır çok değerli bağışçı ve gönüllüleri sayesinde, Ülkemizde 550 bin aile ve 2 milyon 600 bin insanın ve yurt dışında 47 ülkede binlerce ihtiyaç sahibinin yardımına koşan Deniz Feneri Derneği, hizmet ve faaliyetlerine ara vermeksizin devam ediyor. Deniz Feneri 'nin ışığıyla iyilik yaydığı son durağı Çorum oldu. Çorum'dan derneğimize başvuruda bulunan ve yapılan inceleme sonrasında kendileri için yardım kararı alınan bin 41 ihtiyaç sahibi aileye gıda, giysi, eşya, hasta bezi, kurban eti ve diğer yardımlar ulaştırılmaya başlandı. Yardımların toplam değeri 342 bin 629 TL. Son üç yılda Çorum'dan 16 bin 603 aile yardım talebiyle derneğimize başvuruda bulundu. Yapılan sosyal inceleme sonrasında yardıma muhtaçlığı tespit edilen 7 bin 750 aileye toplam 4 milyon 798 bin 118 TL tutarında nakit, gıda, giysi, eşya, sağlık ve eğitim yardımı yapıldı. Yüzyılın iyilik hareketi olan Derneğimiz gerçek ihtiyaç sahiplerini tespit etmeye ve bize emanet edilen bağışları ulaştırmaya devam ediyor. İlk günden beri iyi niyet ve samimiyetle yürüttüğümüz çalışmalarımıza yardım sever ve sağduyulu halkımızın destekleri ile devam ediyoruz. Bizlere destek veren bütün gönüllü ve bağışçılarımıza, katkılarından dolayı teşekkür ediyor, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız adına bağışlarının devamını diliyoruz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.