HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Derneği 2017 Kurban Hisse Bedellerini Açıkladı
26-07-2017
Deniz Feneri Derneği 2017 Kurban Hisse Bedellerini Açıkladı

Deniz Feneri Derneği 2017 Kurban Hisse Bedellerini Açıkladı

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, vekalet yoluyla kurban hisse bedellerinin bu yıl yurt dışında 440 TL, yurt içinde ise 840TL olarak belirlendiğini açıkladı.

 

Cengiz, 2017 yılı Kurban Organizasyonu kapsamında vekalet yoluyla kurban fiyatlarını belirttiğiyazılı açıklamasında, bu yıl "Kurbanlarınız Yoksulların Bayramı Olsun" sloganıyla yola çıktıklarını söyledi.

 

Bu sloganın kurbanla ilgili bundan sonraki tüm organizasyonlarda da kullanılacağını ifade eden Cengiz, dernekolarak önemsedikleri hususlardan birinin dini esaslara uygunluk ve emanete riayet olduğunuifade etti.

 

Vekaletle Kurban Kesim Programı kapsamında onbinlerce hisse kurbanın kesilerek dağıtımının yapılmasınınhedeflendiğini belirten Cengiz, hayırseverlerin vekalet verdikleri kurbanların kesiminin, dini usullere uygun olarak Deniz Feneri Derneği personeli ve gönüllüleri nezaretinde yapılacağına işaret etti.

 

Başkan Cengiz açıklamasında, kurbanların bir bölümünün Türkiye'de, bir bölümünün de yurt dışında açlık, yoksulluk ve iç çatışmaların yoğun olarak yaşandığı ülkelerde kesilerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını ifade ederek açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Derneğimizbu yıl vekalet yoluyla kurban kesim bedellerini yurt dışında da 440 TL, yurt içinde 840TL olarak belirledi. Vatandaşlarımız, www.denizfeneri.org.tr adresinden kredi kartıyla iki dakikada online bağış yapabilecekleri gibi,

0212 414 60 60 no’lu çağrı merkezinden görevlimiz marifetiyle ve yine kredi kartı ile bağış yapabilir.

 

Ayrıca entegrasyon anlaşmamız olan ve hesabımızın tanımlı olduğu;

Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Halkbank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası ve Vakıfbank şubelerinden tahsilat ekranları sayesinde kolayca bağış yapma imkânı mevcut.

 

Deniz Feneri’ne ayrıca Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası aracılığıyla da kurban bağışı yapılabiliyor. (Not: Bu bankalardan yapılan kurban bağışlarının ektrelerini 0212 415 61 61 nolu faksa göndermeleri gerekiyor.)

 

Deniz Feneri Derneği’ne, çeşitli noktalarda açılacak tanıtım ve bağış kabul stantlarından, dernek merkezi, şube ve temsilciliklerinden de kurban bağışı yapılabiliyor.

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.