Haberler

Deniz Feneri Derneği her yıl olduğu gibi bu Ramazan'da da geleneksel hale gelen iftar yemeği verdi.

01-06-2017

Derneğin Zeytinburnu'ndaki Genel Merkezi'nde dün akşam gerçekleşen davete başta Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan, Sabah Gazetesi Yayın Koordinatörü Şaban Arslan, Kanal 7 Haber Dairesi Başkanı Mehmet Yazıharman, TGRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ercan Seki, Star Gazetesi Yayın Koordinatörü Ahmet Gemici, Türkiye Gazetesi Yayın Koordinatörü Yücel Koç olmak üzere çeştli gazetelerin muhabir ve editörleri katıldı. Ayrıca İftar yemeğine çok sayıda digital medya temsilcisi de katıldı.

100'e yakın seçkin gazeteci topluluğunun katıldığı iftar yemeğinde samimi bir ortam hakimdi. İçilen çaylar ve yapılan sohbet gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Deniz Feneri Derneği Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Deniz Feneri’nin iyiliği yaymak için var olduğunu belirterek “İnsanları iftar sofralarında bir araya getirmek gerçekten birlik ve dayanışma bağlarını güçlendiriyor, bu vesile ile derneğimize her zaman destek olan medyadaki dostlarımızı burada ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Toplam