Deniz Feneri Derneği Kastamonu’ya Çıkarma Yaptı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Derneği Kastamonu’ya Çıkarma Yaptı
20-05-2016
Deniz Feneri Derneği Kastamonu’ya Çıkarma Yaptı

Deniz Feneri Derneği Kastamonu’ya Çıkarma Yaptı

Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, Kastamonu’yu ziyaret ederek Ramazan ayı öncesinde ihtiyaç sahiplerine destek olacaklarını belirtti.

 

Deniz Feneri Derneği Kastamonu İl Temsilciliğinin daveti üzerine Kastamonu’ya gelen Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, Karayılan, Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt ve İletişim Koordinatörü Recep Koçak, Bağışçı Gönüllü Bulaşması programına katıldılar.

 

İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesinde gerçekleştirilen Bağışçı Gönüllü Buluşması programında konuşan Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, iyilik hareketinin bir temsilciliğini de Kastamonu’ya açtıklarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Kastamonu temsilciliğimiz yapmış olduğu çalışmalarla diğer illere de örnek olmaya devam ediyor. İyilik hareketinin her geçen gün büyüyerek yurt içi ve mazlum coğrafyalarda ülkemiz insanının iyiliklerini  ulaştırıyoruz. Bu vesile ile Kastamonulu bağışçı ve gönüllülerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt ise, Deniz Feneri Derneğinin çalışmalarını slayt eşliğinde sunum yaparak anlattı. Kunt, derneğin kurulduğu yıllardaki yoksulluk ile şuanki yoksulluğun aynı olmadığını belirterek, Etiyopya, Kenya, Gürcistan ve Fildişi Sahili'nde gerçekleştirilen kalıcı projelerden ve buralarda yaşayan insanların yaşam kalitesinden kesitler sunarak dünyanın değişik ülkelerindeki ihtiyaç sahiplerine yönelik yapılan çalışmalardan bahsetti.

 

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilcisi Halit Bitkin de, Kastamonulu ihtiyaç sahiplerine uzun zamandır destek veren bağışçılara ve Deniz Feneri Derneği'nin genel merkezine teşekkür etti. Kastamonu’da yapılan iyilik faaliyetlerinden ve yurtdışındaki çalışmalardan bahseden Bitkin, Kastamonu’daki ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayı öncesinde tekrar destek olacaklarını kaydetti.

 

Programın sonunda bir konuşma yapan Recep Koçak ise Prof. Dr. Saffet Solak Hocanın bir hatırasını anlatarak Deniz Feneri'nin, ihtiyaç sahipleri tarafından zor zamanda kapısı çalınan "ışığı yanan ev" olduğunu söyledi.

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.