Deniz Feneri Derneği Müsiad Expo'da | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Derneği Müsiad Expo'da
23-11-2018
Deniz Feneri Derneği Müsiad Expo'da

Deniz Feneri Derneği Müsiad Expo'da

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın açılışının ardından, sanatçıların hazırlayıp AKEM projesi için derneğimize bağışladıkları hüsn-ü hat, çini ve el işi eserler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 
MÜSİAD Expo CNR'da "Sanat İyilik İçin" sloganıyla açtığımız "Hat ve Klasik Eserler" sergimiz yoğun ilgi ile karşılandı. 72.000 ziyaretçi, 124 ülke, 7.000'den fazla yabancı iş adamlarının katıldığı fuar 24 Kasım'da son buldu. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa VARANK'ın açılışını yaptığı fuarın 4.gününde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN standları ziyaret etti. 
 
Çeşitli sanatçıların eserlerinin sergilendiği standımızda, satılan eserlerden elde edilen gelirler AKEM (Afrika Koordinasyon ve Eğitim Merkezi) projemiz için kaynak sağladı. Başta MÜSİAD Başkanı Abdurrahman KAAN ve MÜSİAD üyelerinin yanında yerli ve yabancı katılımcıların ilgisine mazhar olan standımızda projelerimiz hakkında bilgiler verdik.
 
Fuarda ayrıca son gün "İmza Günü" düzenledik. Sergi alanımızda okurları ile buluşan Prof.Dr.Ahmet KAVAS (T.C. Çad/Encemine E.Büyükelçisi, AFAM Kurucu Başkanı, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı) eserlerini imzalayarak ziyaretçilerle hasbihal etti.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.