HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Doğu Anadolu Yollarında
04-12-2008
Deniz Feneri Doğu Anadolu Yollarında

Deniz Feneri Doğu Anadolu Yollarında

Deniz Feneri ışığı bu kez Doğu Anadolu'yu aydınlatıyor. 1397 aile için hazırlanan yardım malzemeleri ve çocuklar için bayramlıklar ...
Deniz Feneri ışığı bu kez Doğu Anadolu'yu aydınlatıyor. 1397 aile için hazırlanan yardım malzemeleri ve çocuklar için bayramlıklar dağıtılmaya başlandı.

Deniz Feneri ışığı bu kez Doğu Anadolu'yu aydınlattı. 1397 ailenin ihtiyacını giderecek gıda, giyim, temizlik ve kırtasiyeden oluşan yardım malzemeleri Ağrı, Bingöl, Bitlis, Iğdır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Kars, Muş, Tunceli ve Van illerinde dağıtılmaya başlandı. Yüzyılın iyilik hareketi Deniz Feneri Derneği, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi il il yurdun dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor. Bu kez Doğu Anadolu'daki ihtiyaç sahibi aileler için harekete geçen Deniz Feneri dağıtımlara başladı. Dağıtımlar içinde çocuklar için hazırladığımız bayramlıklar ve çocuk kolileri de bulunuyor. Yardıma uygun olup olmadığı derneğimizin eğitimli personel ve gönüllüleri tarafından tespit edilen 1397 aile için hazırlanan yardımların toplam tutarı 322.762 YTL.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.