Deniz Feneri Genç İDSB Buluşmasına Katıldı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Genç İDSB Buluşmasına Katıldı
06-02-2013
Deniz Feneri Genç İDSB Buluşmasına Katıldı

Deniz Feneri Genç İDSB Buluşmasına Katıldı

Deniz Feneri, İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Gençlik Buluşmaları'na ...
Deniz Feneri, İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Gençlik Buluşmaları'na katıldı.

Deniz Feneri, İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Gençlik Buluşmaları'na katıldı. KKTC Lefkoşa'da bulunan Yakın Doğu Üniversitesi'nde yapılan programa, 35 ülkeden 200 sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. İslam dünyası ve gençliğin sorunlarının ele alındığı toplantıda, Deniz Feneri adına konuşan Yahya Almotowaq Filistin'i ve sorunlarını anlattı. Almotowaq ayrıca sorunların çıkış nedenlerini ve çözüme dair önerilerini de paylaştı. Deniz Feneri, İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Gençlik Buluşmaları'na katıldı. KKTC Lefkoşa'da bulunan Yakın Doğu Üniversitesi'nde yapılan programa, 35 ülkeden 200 sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. İslam dünyası ve gençliğin sorunlarının ele alındığı toplantıda, Deniz Feneri adına konuşan Yahya Almotowaq Filistin'i ve sorunlarını anlattı. Almotowaq ayrıca sorunların çıkış nedenlerini ve çözüme dair önerilerini de paylaştı.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.