HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Gezici Giyim Mağazası Çankırı'da
15-11-2008
Deniz Feneri Gezici Giyim Mağazası Çankırı'da

Deniz Feneri Gezici Giyim Mağazası Çankırı'da

Deniz Feneri Derneği Gezici Giyim Mağazası Çankırı'da hizmete açıldı. 11–22 Kasım tarihleri arasında açık kalacak mağazada 1000 ...
Deniz Feneri Derneği Gezici Giyim Mağazası Çankırı'da hizmete açıldı. 11–22 Kasım tarihleri arasında açık kalacak mağazada 1000 ihtiyaç sahibi insan dilediği gibi giyinebilecek.

Deniz Feneri Derneği Gezici Giyim Mağazası Çankırı'da hizmete açıldı. 11–22 Kasım tarihleri arasında açık kalacak mağazada 1000 ihtiyaç sahibi insan dilediği gibi giyinebilecek. 10 yıldır ülkemizde ve dünyanın 47 ülkesinde yüz binlerce ailenin ihtiyaçlarını çok değerli bağışçı ve gönüllüleri sayesinde karşılayan Deniz Feneri Derneği, hizmet ve faaliyetlerini ara vermeksizin sürdürüyor. Deniz Feneri , ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Çankırı'da sosyal inceleme çalışmalarını tamamlayan dernek, belirlediği 1.000 insan için giyim mağazası açtı. Mağazaya randevu usulüyle davet edilen aileler dilediği gibi giyiniyor. Gezici Giyim Mağazası, 11–22 Kasım tarihleri arasında Çankırılılara hizmet verecek. Yaklaşan kış nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelerin kışlık giyimleri de bu vesile ile dernek tarafından karşılanmış olacak. Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi Çankırı'da bugüne kadar 2 bin 502 aileye toplam 977 bin 811 YTL ayni ve nakdi yardımlarda bulunuldu. Geçtiğimiz haftalarda Çankırı'da yine ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacı ile bağışçı ve gönüllülerinin katkıları ile bir de kermes açılmıştı. Yardımlar ile ilgili bilgi veren Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Başkanı Mevlüt Koca, Derneğimiz, hayırseverlerle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız arasında bir iyilik köprüsü vazifesi görüyor. Bu köprüyü bu kez Çankırı'da kurduk. Yapılan yardımlar ile Çankırılı ailelerimiz çok mutlu oldular. Onların gülen yüzleri hepimiz için en büyük ödül dedi.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.