HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri´nden Bayram Boyunca 81 İlde Kurban Eti Dağıtımı
08-12-2008
Deniz Feneri´nden Bayram Boyunca 81 İlde Kurban Eti Dağıtımı

Deniz Feneri´nden Bayram Boyunca 81 İlde Kurban Eti Dağıtımı

Deniz Feneri bu kurban bayramında Türkiye´nin 81 ilinde ve dünyanın dört bir yanında kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi. Bayram boyunca...
Deniz Feneri bu kurban bayramında Türkiye´nin 81 ilinde ve dünyanın dört bir yanında kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi. Bayram boyunca Deniz Feneri, gönüllülerinin de destek verdiği organizasyonla 18 bin 760 aileye kurban eti dağıttı.

Deniz Feneri bu kurban bayramında Türkiye´nin 81 ilinde ve dünyanın dört bir yanında kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi. Bayram boyunca Deniz Feneri , gönüllülerinin de destek verdiği organizasyonla 18 bin 760 aileye kurban eti dağıttı. Türkiye´de ve dünyanın birçok ülkesinde yaptığı insani yardımlarla adından söz ettiren Deniz Feneri Derneği, bu kurban bayramında da binlerce ailenin yüzünü güldürdü. Türkiye´de 81 ilde kurban organizasyonu gerçekleştiren dernek, binlerce aile ile bayram sevincini paylaşırken, "Gülen Yüzler", "Bayram Harçlığı" gibi yardım çalışmaları ile çocukları da sevindirdi. Modern kesim tesislerinde, hijyen kurallarına ve İslami usullere uygun olarak kesilen kurbanlar derneğimizce 81 ilde dağıtıldı. Et yemek için bir yıl boyunca kurban bayramını bekleyen ailelerin bayram sofralarını şenlendirerek, daha mutlu bir bayram yaşamalarına katkıda bulunduk. Çocuklar Yine Çifte Bayram Etti Derneğimiz, hayırsever bağışçılarımızın desteğiyle yine öksüz ve yetim çocuklar başta olmak üzere binlerce çocuğa bayram harçlığı vererek, onları bayramda boynu bükük bırakmadı. Ayrıca Gülen Yüzler Projesi ile her bayram olduğu gibi, bu Kurban Bayramı´nda da yoksul çocuklara bayramlıklar hediye edildi. Bayram öncesinde kavuştukları yepyeni bayramlıklarla çocukların bayram coşkusu ikiye katlandı.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.