Deniz Feneri´nden Teşekkür | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri´nden Teşekkür
06-02-2004

Deniz Feneri´nden Teşekkür

Millet olarak bir kurban bayramını daha geride bırakırken, Deniz Feneri Derneği olarak bir kurban organizasyonunu daha alnımızın akıyla geride bıraktık.
Uzun bir çalışma döneminden sonra kurbanlarınızı kesmeye talip olduk, kurban etlerinizi ihtiyaç sahiplerine, belki de yılda bir kez, sadece kurban bayramında et yiyebilen ailelere dağıtacağımıza söz verdik.
Üzerimize aldığımız kutsal ve son derece hassas sorumluluğun bilinci ve önceki yıllar yaptığımız kurban kesim ve dağıtım organizasyonlarının verdiği tecrübeyle, Türkiye´nin değişik bölgelerindeki entegre kesim merkezlerinde, dernek yetkilileri, uzman kasaplar ve noter huzurunda bize kurbanlarını bağışlayan hayırseverlerin kurbanlarını kestik. Kesilen kurbanların bir kısmını hemen ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Kurban bayramında gelenek haline gelen kurban eti kavurması ve kurban etiyle yapılan yemekler, belki de bu yıl sofralarında et görmeyi hayal bile edemeyen pek çok evin sofrasına geldi. Pek çok çocuk Deniz Feneri´nden gelen et paketleri ile bayram sevincini ikiye katladı. Kesilen kurbanların bir kısmı ise önümüzdeki dönemlerde periyodik olarak ihtiyaç sahibi ailelere et ve et ürünleri halinde ulaştırılmak üzere depolandı. Bir kez daha kurbanlarını yoksullara, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere sonsuz bir güvenle Deniz Feneri Derneği´ne bağışlayan hayırseverlere binlerce kez teşekkür ediyoruz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.