HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri´nin Filipinler´e Yardımları Sürüyor
27-11-2013
Deniz Feneri´nin Filipinler´e Yardımları Sürüyor

Deniz Feneri´nin Filipinler´e Yardımları Sürüyor

Geçtiğimiz haftalarda Filipinler´de meydana gelen tayfun sonrası, binlerce Filipinli hayatını kaybetti ve ayrıca 700 bin kişinin evleri bu ...
Geçtiğimiz haftalarda Filipinler´de meydana gelen tayfun sonrası, binlerce Filipinli hayatını kaybetti ve ayrıca 700 bin kişinin evleri bu afet nedeniyle kullanılamaz hale geldi.

Geçtiğimiz haftalarda Filipinler´de meydana gelen tayfun sonrası, binlerce Filipinli hayatını kaybetti ve ayrıca 700 bin kişinin evleri bu afet nedeniyle kullanılamaz hale geldi. Deniz Feneri Derneği Filipinler´de gerçekleşen doğal afetin hemen ardından, bölgeye yönelik yardım çalışmalarına başladı. Derneğin Genel Müdürü Ali Karayılan´ın da aralarında bulunduğu bir ekip yardım faaliyetlerinde bulunmak üzere afet bölgesine gitti. Burada yapılan incelemeler sonucunda, Cibu şehrinin Bogo kasabasında 500 aileye yardım dağıtıldı. Ayrıca tayfunun merkezi olan Takloban şehrinde 3 bin aileye pirinç, konserve, su ve sağlık malzemesi yardımları ulaştırıldı. Bugün ve önümüzdeki günlerde felaketin etkili olduğu şehirlerde yardım dağıtımları sürecek. Filipinler'in adalar ülkesi olması sebebiyle yardımları temin etmek ve ulaştırmak oldukça zor. Deniz Feneri ekibi, tahmin edilenden daha uzun süre afet bölgesinde kalarak hayırseverlerin yardımlarını ulaştırmaya devam edecek.
Deniz Feneri´nin Filipinler´e Yardımları Sürüyor
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.