Deniz Feneri´nin Işığı Onlara da Ulaşıyor | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri´nin Işığı Onlara da Ulaşıyor
03-12-2013
Deniz Feneri´nin Işığı Onlara da Ulaşıyor

Deniz Feneri´nin Işığı Onlara da Ulaşıyor

Deniz Feneri, sağlık ve benzeri sebeplerle yardımlarını almaya gelemeyen ailelerin gıda, giyim vb. malzemelerden oluşan yardım paketlerini ...
Deniz Feneri, sağlık ve benzeri sebeplerle yardımlarını almaya gelemeyen ailelerin gıda, giyim vb. malzemelerden oluşan yardım paketlerini evlerine ulaştırıyor.

Deniz Feneri Derneği İstanbul´daki Genel Merkezi başta olmak üzere, Türkiye´nin çeşitli bölgelerinde bulunan temsilciliklerinde randevu sistemiyle giyim ve gıda yardımı yapıyor. Sosyal incelemeleri yapılmış ve ihtiyaç sahibi oldukları tespit edilmiş aileler Derneğe gelerek giyim ve gıda yardımlarını teslim alıyorlar. Randevu verilerek yardımlarını almaya davet edilen ailelerden bazıları sağlık ve benzeri sebeplerden Derneğe gelemiyorlar. Deniz Feneri, bu ailelerin yardımlardan mahrum kalmaması için hazırladığı gıda, giyim vb. malzemelerden oluşan yardım paketlerini ailelerin evlerine ulaştırıyor. Bu sayede yaşı ilerlemiş, bir sağlık problemi bulunan, engelli ve ya da başka sebeplerle evlerinden ayrılamayan ihtiyaç sahiplerine de Deniz Feneri´nin ışığı ulaşmış oluyor.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.