Deniz Feneri Personeli Kahvaltıda Buluştu | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Personeli Kahvaltıda Buluştu
13-09-2013
Deniz Feneri Personeli Kahvaltıda Buluştu

Deniz Feneri Personeli Kahvaltıda Buluştu

Deniz Feneri Derneği Genel Merkezi´nde bugün düzenlenen kahvaltıya Genel Başkan Av. Mehmet Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile dernek ...
Deniz Feneri Derneği Genel Merkezi´nde bugün düzenlenen kahvaltıya Genel Başkan Av. Mehmet Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile dernek personeli katıldı.

Deniz Feneri Derneği Genel Merkezi´nde bugün düzenlenen kahvaltıya Genel Başkan Av. Mehmet Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile dernek personeli katıldı. Derneğin genel merkez personeli ile Ümraniye´de bulunan Anadolu Lojistik Merkezi personelinin hazır bulunduğu kahvaltının ardından kurban döneminde yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Dernek Genel Müdürü Ali Karayılan, İletişim Koordinatörü Recep Koçak ve Gönüllü - Bağışçı İlişkileri Koordinatörü Yusuf Baykal´ın da katıldığı toplantıda, 2013 Kurban hazırlıkları gözden geçirildi. Ayrıca Deniz Feneri personeli, kurban çalışmaları ile ilgili görev dağılımı konusunda bilgilendirildi. Toplantı ile bu yılki kurban çalışmaları hızlandırıldı.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.