Deniz Feneri Şanlıurfa İçin Yeniden Yollarda | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Şanlıurfa İçin Yeniden Yollarda
17-05-2009
Deniz Feneri Şanlıurfa İçin Yeniden Yollarda

Deniz Feneri Şanlıurfa İçin Yeniden Yollarda

Deniz Feneri Şanlıurfa Gezici Giyim Mağazası ve Hayır Kermesi 26 Mayıs'ta açılacak. Deniz Feneri ayrıca 22 – 25 Mayıs 2009 tarihleri ...
Deniz Feneri Şanlıurfa Gezici Giyim Mağazası ve Hayır Kermesi 26 Mayıs'ta açılacak. Deniz Feneri ayrıca 22 – 25 Mayıs 2009 tarihleri arasında Halil İbrahim Buluşmalarında olacak.

Trakya temsilciliğimizin Zeytinburnu'nda bulunan Lojistik Merkezi'nde hummalı bir çalışma vardı bu sabah. Lojistik çalışanları, her birini özenle hazırladıkları yardım kolilerini Şanlıurfa'ya gidecek tıra yüklediler. Daha önce Deniz Feneri 'ne içinde bulundukları çaresizliği dile getirerek yardım isteyen ve evlerinde tek tek ziyaret edilerek yoksulluklarından emin olunan 658 aile için Şanlıurfa'ya gidiyor tırımız. 658 aileye mensup 3 bin 914 kişi Deniz Feneri Şanlıurfa Gezici Giyim Mağazası'ndan gönüllerince giyinecekler. Deniz Feneri Şanlıurfa Gezici Giyim Mağazası 26 Mayıs'ta açılacak ve yaklaşık 1 ay hizmet verecek. Tırımız ayrıca 1.172 TL tutarında eğitim yardımı ve 100 aile için 4 bin 862 TL tutarında gıda ve 142 bin 862 TL tutarında 12 bin 614 adet çeşitli ilaç ve medikal malzeme yardımı da ulaştıracak Şanlıurfa'ya. Deniz Feneri ayrıca 22 – 25 Mayıs 2009 tarihleri arasında Şanlıurfa Valiliği'nin öncülüğünde üç yıldan beri organize edilen ve Derneğimizce de desteklenen Halil İbrahim Buluşmaları çerçevesinde Şanlıurfa Balıklıgöl kıyısında açacağı tanıtım standında Şanlıurfalı sevenleri ile de buluşacak. Şair Nabi kültür Merkezi Önü'nde çaılacak hayır kermesimize tüm Şanlıurfalıları bekliyoruz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.