Deniz Feneri Tekrar Somali Yolunda | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Tekrar Somali Yolunda
13-10-2011
Deniz Feneri Tekrar Somali Yolunda

Deniz Feneri Tekrar Somali Yolunda

Deniz Feneri Derneği 12 Ağustos'tan bu yana aralıksız yardımlarını ve hizmetlerini sürdürdüğü Somali'ye bir yardım konvoyu daha ...
Deniz Feneri Derneği 12 Ağustos'tan bu yana aralıksız yardımlarını ve hizmetlerini sürdürdüğü Somali'ye bir yardım konvoyu daha çıkarıyor.

Deniz Feneri Derneği 12 Ağustos'tan bu yana aralıksız yardımlarını ve hizmetlerini sürdürdüğü Somali'ye bir yardım konvoyu daha çıkarıyor. İstanbul Ümraniye'de bulunan Deniz Feneri Anadolu Lojistik Merkezi'nden ve Ankara'da bulunan Deniz Feneri Orta Anadolu Anadolu Lojistik Merkezi'nden çıkan 7 tır ve 1 kamyondan oluşan yardım konvoyu Mersin Limanı'na doğru hareket etti. Yardımlar Mersin Limanı'ndan gemiye yüklenerek Somali'ye hareket ediyor. Yardım konvoyunun taşıdığı malzemeler şöyle; 48 adet afet konutu, Deniz Feneri Acil Yardım Hastanesi'nde kullanılacak medikal malzeme ve ilaç Deniz Feneri Eğitim Merkezi'nde ve dikimevinde kullanılacak kumaş, Temizlik malzemeleri, Kırtasiye malzemleri Jeneratörler Gıda Giyim Boya. 188.000 parça malzeme taşıyan konvoyda bulunan yardımın yaklaşık değeri 1 milyon 843 bin Lira.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.