HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Türkiye´nin Dört Bir Yanında Yollarda
13-02-2004

Deniz Feneri Türkiye´nin Dört Bir Yanında Yollarda

Deniz Feneri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği soğuk kış koşullarına aldırmadan, yardıma muhtaç insanlarımıza elini uzatmaya devam ediyor.
Soğuk kış günlerinde okullarına eskimiş, incecik üstleriyle gitmek zorunda olan çocuklarımıza, içecek bir tas sıcak çorba bulamayan analarımıza, kardeşlerimize Deniz Feneri´nin ışığını götürüyoruz.
Deniz Feneri Eskişehir´de belirlenen 77 muhtaç aileye yaklaşık 5 milyar değerinde gıda ve giyim yardımı ulaştırdı. Yine Eskişehir´de belirlenen 7 okuldaki öğrencilere kırtasiye ve giyim yardımları ulaştırıldı. Yardımların değeri yaklaşık 31 milyar Türk Lirası. Trabzon Şalpazarı İmam Hatip Lisesi´nde belirlenen 40 öğrenci için hazırladığımız giyim, kitap seti ve kitaplık yardımları dün derneğimizden yola çıkarıldı. İstanbul Bayrampaşa Fetihtepe İlköğretim Okulu´nda okuyan 68 öğrenci için hazırlanan 7 milyar değerindeki giyim yardımları yerlerine ulaştırıldı. Her yeni günle birlikte daha fazla sayıda ihtiyaçlı insanımıza ışığımızı ulaştırmak için koşmaya devam edeceğiz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.