HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Yangının Yaralarını Sarıyor
03-08-2008
Deniz Feneri Yangının Yaralarını Sarıyor

Deniz Feneri Yangının Yaralarını Sarıyor

Deniz Feneri Antalya Serik´te yangından zarar gören aileler için su, sıcak yemek, kuru gıda, temizlik malzemeleri, battaniye gibi acil ihtiyaç...
Deniz Feneri Antalya Serik´te yangından zarar gören aileler için su, sıcak yemek, kuru gıda, temizlik malzemeleri, battaniye gibi acil ihtiyaç malzemelerinden oluşan yardım paketlerini bölgeye gönderdi.

Manavgat'a bağlı Karabük Köyü yakınlarında başlayan ve Serik ilçesinin beş köyünü etkileyen orman yangınından zarar gören ailelere yardım için Deniz Feneri Derneği harekete geçti. Yangının yaralarını sarmak için Deniz Feneri afet ekipleri çalışmalarına başladı. Bölgeye ilk olarak acil ihtiyaçları karşılamak için su, sıcak yemek, kuru gıda, meyve suyu ve temizlik malzemesi gibi yardım paketlerini gönderiliyor. Ayrıca bölgede elektrik hatları çalışmadığından dolayı jeneratör de gönderilen malzemeler arasında. Acil müdahale sonrası tespit ve yardımlarımız devam edecek. Siz de gereken acil müdahale evlerini ve diğer ihtiyaç duyulan malzemeleri karşılamada destek olarak yangından etkilenen ailelere kalıcı çözümler üretilmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.