Deniz Feneri Yönetimi Depremzedeleri Ziyaret Etti | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Feneri Yönetimi Depremzedeleri Ziyaret Etti
10-06-2011
Deniz Feneri Yönetimi Depremzedeleri Ziyaret Etti

Deniz Feneri Yönetimi Depremzedeleri Ziyaret Etti

Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Genel Başkan Yardımcısı Recep Koçak ve Genel Muhasip Ömer Koç Kütahyalı depremzedeleri etti....
Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Genel Başkan Yardımcısı Recep Koçak ve Genel Muhasip Ömer Koç Kütahyalı depremzedeleri ziyaret etti.

Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Genel Başkan Yardımcısı Recep Koçak ve Genel Muhasip Ömer Koç Kütahyalı depremzedeleri ziyaret etti. Deniz Feneri´nin afet evlerini kurduğu iki merkez olan Simav ve Pazarlar ilçelerini ziyaret eden yönetim kurulu üyeleri depremzedelere geçmiş olsun dileklerini iletti. Deprem mağduru ailelerin halini hatırını soran Genel Başkan Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri ailelere gereken yardımların devam edeceği sözünü de verdi. En zor zamanlarında yetişip kendilerine barınacakları bir ev veren Deniz Feneri´nin en yetkililerini karşılarında gören afetzedeler memnuniyetlerini dile getirerek bol bol dua ettiler. Deniz Feneri Yönetim Kurulu Üyeleri ayrıca Kriz Koordinasyon Merkezi´ni ziyaret ederek Vali Yardımcıları Yıldıray Malğaç ve İsmail Karadaş´tan çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Malğaç ve Karadaş depremin ilk günlerinden itibaren bölgede yardım çalışmalarının içinde yer alan ve yaraların sarılmasına destek veren Deniz Feneri´ne teşekkür ettiler. Deniz Feneri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, ihtiyaç olması halinde depremzede aileler için yeniden destek çağrısı yapabileceklerini hatırlatan Kriz Merkezi Yöneticilerine, "Yardım için her zaman hazır olacakları" sözünü verdiler.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.