Deniz Fenerinde Bu Hafta | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Deniz Fenerinde Bu Hafta
16-05-2012
Deniz Fenerinde Bu Hafta

Deniz Fenerinde Bu Hafta

Bu Perşembe ve her Perşembe saatler 21:45'i gösterirken Hilal TV'de canlı yayınlanan; Yusuf Özkan Özburun'un sunduğu Deniz Feneri'ne sizleri....
Bu Perşembe ve her Perşembe saatler 21:45'i gösterirken Hilal TV'de canlı yayınlanan; Yusuf Özkan Özburun'un sunduğu Deniz Feneri'ne bekliyoruz sizleri.

Deniz Feneri bu hafta yine farklı bölgelerden, farklı hayatlardan, farklı yüreklerden yansıyacak gerçek hikayelerle geliyor ekranlarınıza.. Farklı şivelerle, farklı dudaklardan dökülecek, yüreklerinizde yankılanacak her bir cümleye karşılık, kıpır kıpır cıvıl cıvıl görüntüler de gelecek ekranlarınıza. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi. Bu hafta neler mi var Deniz Feneri'nde? İstanbul'un göbeğinde, Beşiktaş'ta tek başına yaşayan Faruk Pehlivan'ın hikayesi gelecek önce ekranlarınıza. Evlatlarının ilgilenmediği, kek başına yaşayan Faruk Amca'nın tek isteği huzurevine yerleşmek ve yalnızlıktan kurtulmak. Daha sonra 17 Ağustos depreminde altında kaldığı enkazdan çıkartılan ve yıllardır psikolojik tedavi gören Hikmet Bey'in hikayesi gelecek ekranlarınıza. Hikmet Bey'in Deniz Feneri'ne ulaştıktan sonra hayatında meydana gelen ümit verici gelişmeleri mutlaka izleyin. Deniz Feneri'nin Ankara Kermesinden renkli görüntüler, haftalık faaliyet raporu ve Ramazan Ağabey'in aile ziyaretleri ile dopdolu bir Deniz Feneri bekliyor sizi. Bu Perşembe ve her Perşembe saatler 21:45'i gösterirken Hilal TV'de canlı yayınlanan; Yusuf Özkan Özburun'un sunduğu Deniz Feneri'ne bekliyoruz sizleri.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.