HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Düzce'de Bayram Havası
16-04-2009
Düzce'de Bayram Havası

Düzce'de Bayram Havası

Düzceli ihtiyaç sahipleri bir başka mutlu bugünlerde. Öyle ki sanki yakında bayram var. Mutluluklarının sebebi ise 15 Nisan'da Düzce'de ...
Düzceli ihtiyaç sahipleri bir başka mutlu bugünlerde. Öyle ki sanki yakında bayram var. Mutluluklarının sebebi ise 15 Nisan'da Düzce'de açılacak Deniz Feneri Gezici Giyim mağazası.

Düzceli ihtiyaç sahipleri bir başka mutlu bugünlerde. Öyle ki sanki yakında bayram var. Mutluluklarının sebebi ise 15 Nisan'da Düzce'de açılan Deniz Feneri Gezici Giyim mağazası. Yoksullukları yapılan sosyal inceleme sonrasında tespit edilen ve kendileri için giyim kararı alanın 1500 Düzceli ihtiyaç sahibi, tek tek telefonla arandı ve kendilerine müjdeli haber verildi. Aileler, 15 – 30 Nisan 2009 tarihleri arasında eski belediye binası yanı, Bolu Caddesi 32 numarada hizmet verecek olan giyim mağazasında yeni kıyafetlerine kavuşmak üzere davet edildi. Anne, bana, büyük anne, büyük baba, çoluk, çocuk tüm aile Deniz Feneri Gezici Giyim Mağazası'na gelerek gönüllerince kıyafet ve ayakkabı beğenecekler. İhtiyaçları ve zevklerine göre seçecekleri kıyafetleri giyinme kabinlerinde tek tek deneyecekler. Üzerlerine yakışmadığını düşündüklerini değiştirecekler ve mağazadan dolu dolu alışveriş yapıp, tek kuruş ödemeden çıkmanın mutluluğunu yaşayacaklar. Düzceli 1500 vatandaşımız bahar bayramının sevincini şimdiden yaşamaya başladı bile.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.